img1
Milboss
Otobüs Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi. Otobüs firmaları için tasarlanmış en hızlı çalışan bilet satış sistemini denediniz mi?

Ücretsiz Dene
Ar-Ge Özel Yazılımlar
Paket Programlara göre orta ve uzun vadede fiyat/performans açısından avantajlıdır.Esnek ve ölçeklenebilir tasarlandığından şirketinizin ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir. İş akışlarını hızlı ve etkin şekilde yönetmeniz kalite ve kararlılık sağlar.
Google Reklam
Google AdWords ile işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.
Sosyal Medya
Hedef Müşterilerinize Ulaşın !
500 milyondan fazla olası müşteriyle iletişime geçin Hedef kitlenizi yere, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçin Basit görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin ve işe yarayanı kullanın.
Yazılımlar
Şirketiniz için hazır paket programlarımızdan yararlanın.
Milboss (Otobüs Bilet Satış Programı)
Hesap Takip
Mil Mail Sender (Toplu Mail Gönderici)
Milboss Bilet Satış Programı
Ücret : 500.00 TL
Sepete At Detay
Mil Mail Sender
Ücret : 75.00 TL
Sepete At Detay
Hızlı Clipboard Asistanı (Clipboard Organizer)
Ücret : 30.00 TL
Sepete At Detay
Mil Hesap Takip
Ücret : 150.00 TL
Sepete At Detay
Mil Mail Adres Bulucu
Ücret : 30.00 TL
Sepete At Detay
Hızlı Fatura Yazdırma Programı
Ücret : 120.00 TL
Sepete At Detay
Kolay Kasa
Ücret : 100.00 TL
Sepete At Detay
1
Problemin Tanımlanması
Sorunların Keşfi
Yazılan uygulamanın amacına ulaşması için, problem doğru bir şekilde tanımlanmalıdır. Eğer problem doğru tanımlanmazsa, işin sonunda çok güzel çalışan ama istenileni yapmayan bir uygulama ortaya çıkabilir. Biz bunun için gerekli tüm sorular sorulur. Bu aşama proje zaman çizelgesi gelişimine yardımcı olur.  
2
Analizlerin Yapılması
İlerleme Konusunda Analiz
İlk adımdan elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda uygulama için analizler yapılır.Bu analizin en önemli kısımlarından biri, uygulamayı kullanacak olan son kullanıcıların analizidir. Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda projenin başarıyla tamamlanması için gerekli tüm harcamalar planlanır sizin bilginize sunulur.
3
Tasarımının Yapılması
Yazılım Altyapı Mimarisi
Gerekli analizler tamamlandıktan sonra uygulamayı tasarlanmaya başlarız. Bu aşamada, uygulamayı yazmak için kullanılacak olan algoritma belirlenir. Alt yapı onaylanana kadar oluşan revizyonlar yapılarak devam eder.
4
Yazılım
Kodlamaya Başlama
Alt yapı mimarisi tamamlandıkdan sonra, tasarım adımında belirlenen esaslar uygulanır. Tasarım aşamasında yapılan plana ve hazırlanan algoritmaya göre uygulama kodlanır.
5
Yazılımın Değerlendirilmesi
Test
Yazılım kodlama kısmı bittikten sonra uygulama test edilmeye başlanır.Sizin ve bizim testlerimiz sırasında hatalar oluşabilir. Uygulamadaki hataları sistemli bir şekilde giderebilmek, hatasız kod yazmaktan daha önemlidir. Hatta çoğu zaman kod yazmaya ayrılan süreden daha fazlası hata ayıklamak için harcanır. Bir uygulamanın bir-iki sefer düzgün çalışması her seferinde ve her şartta doğru çalışacağı anlamına gelmez. 0 yüzden bu süreç için özel test uygulamalarından da faydalanılabilir. Uygulamanın çalışırken karşılaşabileceği bütün durumlar düşünülüp oluşabilecek hatalar belirlenerek bu aşamada sistemli bir şekilde giderilir.
6
Başlamak
Uygulamayı Kullanmaya Başlama
Test aşaması bittikden sonra, ugulama kullanılmak üzere derlenir ve size sunulur.
Yenilikler & Etkinlikler
Milboss Dil Seçeneği
Milboss Satış Sistemine İngilizce dil desteği eklendi.

İnternet Üzerinden Satış sistemi Dil Seçeneği
İnternet üzerinden satış modülüne ingilizce dil seçeneği eklendi.

İnternet Satış Sayfasına Google Analytics
İnternet Satış sayfasına Google Analytics uyumu sağlandı. Bu sayade tüm satışlar analytics üzerinden görebilme ve özel raporlamalar yapabilme imkanı geldi.

Milboss Satış Programı  Prox

Bu sitedeki tüm içerik, görseller ve formlar SG Yazılım adına tescillidir. İzinsiz kullanılan tüm içerik için yasal takibat yapılacaktır.
GOOGLE, Google Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır. FACEBOOK, Facebook Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır.