img1
Milboss
Otobüs Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi. Otobüs firmaları için tasarlanmış en hızlı çalışan bilet satış sistemini denediniz mi?

Ücretsiz Dene

Günümüzde genel ihtiyaçlarını karşılayabilen, birçok kurum tarafından denenmiş ve başarısı kanıtlanmış çok sayıda yazılım uygulaması olmasına rağmen, kurumların özel ve tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yazılımlar son derece kısıtlıdır. Çoğu zaman ihtiyaçları karşılayabilecek yazılımlar ya büyük bir uygulamanın bir parçası olmakta ya da farklı bir platformda gelmesinden dolayı mevcut sisteme uyum sorunları yaşanmaktadır.

Standart paket programlara müdahale etmek ve kurumların hayatını kolaylaştıracak ufak değişiklikleri yapmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bütün bu durumlar, seçilen yazılım ürünlerinin verimsiz kullanılmasına ya da hiç kullanılamayarak ölü bir yatırıma dönüşmesine yol açmaktadır. Bu nedenle kurumlar; kendi ihtiyaçlarına cevap verebilecek, altyapı ve iş süreçleriyle uyumlu, mevcut kapasiteyi ve öngörülen genişleme potansiyelini karşılayabilen, geliştirilebilir uygun maliyetli uygulamaların arayışına girmişlerdir.

Özel yazılım hizmetleri farklı platformlarda tasarlanarak ihtiyaçlara tam cevap verebilecek şekilde oluşturulabilirler. Web uygulaması, client-server mimarisinde bir windows uygulaması ve mobil servis uygulaması olarak geliştirilebilen özel yazılımlar, ihtiyaçlara göre ilgili donanım gereçleri ile birlikte bir sistem çözümü olarak tasarlanabilirler.

Neden Özel Yazılım

  • Kurumun iş yapısına ve ihtiyaçlarına tam uyması
  • Paket yazılımlara göre fiyat-performans avantajı sağlaması
  • İleride geliştirilme ve güncellenebilme yeteneğinin olması
  • İhtiyaca en uygun olabilecek teknolojinin kullanılarak geliştirilmesi
  • Sistem yapısında bir bütünlüğe sahip olması
  • Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi
  • Orta ve uzun vadede iş, zaman ve maliyette tasarruf sağlaması
1
Problemin Tanımlanması
Sorunların Keşfi
Yazılan uygulamanın amacına ulaşması için, problem doğru bir şekilde tanımlanmalıdır. Eğer problem doğru tanımlanmazsa, işin sonunda çok güzel çalışan ama istenileni yapmayan bir uygulama ortaya çıkabilir. Biz bunun için gerekli tüm sorular sorulur. Bu aşama proje zaman çizelgesi gelişimine yardımcı olur.  
2
Analizlerin Yapılması
İlerleme Konusunda Analiz
İlk adımdan elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda uygulama için analizler yapılır.Bu analizin en önemli kısımlarından biri, uygulamayı kullanacak olan son kullanıcıların analizidir. Elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda projenin başarıyla tamamlanması için gerekli tüm harcamalar planlanır sizin bilginize sunulur.
3
Tasarımının Yapılması
Yazılım Altyapı Mimarisi
Gerekli analizler tamamlandıktan sonra uygulamayı tasarlanmaya başlarız. Bu aşamada, uygulamayı yazmak için kullanılacak olan algoritma belirlenir. Alt yapı onaylanana kadar oluşan revizyonlar yapılarak devam eder.
4
Yazılım
Kodlamaya Başlama
Alt yapı mimarisi tamamlandıkdan sonra, tasarım adımında belirlenen esaslar uygulanır. Tasarım aşamasında yapılan plana ve hazırlanan algoritmaya göre uygulama kodlanır.
5
Yazılımın Değerlendirilmesi
Test
Yazılım kodlama kısmı bittikten sonra uygulama test edilmeye başlanır.Sizin ve bizim testlerimiz sırasında hatalar oluşabilir. Uygulamadaki hataları sistemli bir şekilde giderebilmek, hatasız kod yazmaktan daha önemlidir. Hatta çoğu zaman kod yazmaya ayrılan süreden daha fazlası hata ayıklamak için harcanır. Bir uygulamanın bir-iki sefer düzgün çalışması her seferinde ve her şartta doğru çalışacağı anlamına gelmez. 0 yüzden bu süreç için özel test uygulamalarından da faydalanılabilir. Uygulamanın çalışırken karşılaşabileceği bütün durumlar düşünülüp oluşabilecek hatalar belirlenerek bu aşamada sistemli bir şekilde giderilir.
6
Başlamak
Uygulamayı Kullanmaya Başlama
Test aşaması bittikden sonra, ugulama kullanılmak üzere derlenir ve size sunulur.
Yenilikler & Etkinlikler
Bu sitedeki tüm içerik, görseller ve formlar SG Yazılım adına tescillidir. İzinsiz kullanılan tüm içerik için yasal takibat yapılacaktır.
GOOGLE, Google Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır. FACEBOOK, Facebook Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır.