img1
Milboss
Otobüs Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi. Otobüs firmaları için tasarlanmış en hızlı çalışan bilet satış sistemini denediniz mi?

Ücretsiz Dene

Milboss Online Otobüs Bilet Satış Programı

SG Yazılım

Milboss Nedir?

Otobüs işletmelerinin hızlı ve kolay çalışabilmesi için günümüz kanunlarına uygun olarak tasarlanmış lisanslı bir yazılımımızdır. 2005 yılından bu yana Türkiye' nin bir çok noktasında yüzlerce şube sorunsuz olarak çalışmaktadır. Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi internet üzerinden sanki lokal çalışıyormuş gibi hızlı olmasıdır. Koltukları işaretlediğiniz anda firmada ve internet satış sayfasında otomatik olarak aynı anda işaretlenir. Böylece siz, müşteriyle konuşurken koltuğun satılma ihtimali ortadan kalkmaktadır. Programın web tabanlı çalışan yazılımı ile müşterileriniz evinden, işyerinden dilediği her yerden rahatlıkla biletini alabilmektedir.

BanaBana Kazandıracakları Neler ?

  • Kolay Kurulum : Programı indirip kurduktan sonra lisans numarınızı biliyorsanız kullanıma hazırdır.
  • Hızlı Bilet Satış : Saniyeler içerisinde müşterilerinize hızlı bir şekilde bilet verebilirsiniz. İsterseniz klavye isterseniz mouse kullanarak satışınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Kullanıcı Dostu Arayüz : Tek ekranda satışlarınızı, rezervasyonlarınızı, kontenjanlarınızı rahatlıkla görebilir. Tek tıkla iptal edebilirsiniz. Kopyala Yapıştır ile koltukları pratik bir şekilde kopyalayabilirsiniz.
  • Güvenlik : İnternet üzerinden çalışan bir sistem olduğu için 24 saat çalışması gerekmektedir. Elektrik kesintilerinden dolayı her hangi bir veri kaybı olmaz. Sistem sürekli olarak kontrol edilmekte ve yedeklemeleri düzenli olarak alınmaktadır.
  •  Anında Destek : Uzaktan bilgisayarınıza bağlanıp sorunlarınızı gideriyoruz.
  • Tam Kontrol : Tek programdan şube satışları, muhasebe, bayat biletler vs. her şeyi yönetibilme imkanı.
  • Artık Gözünüzden Kaçanlara Son : Personel hatasını en aza indirip, çift bilet satışına son veriyorsunuz. Komisyonlarınızı takip edebilir, şubelerinizin ve personellerinizin her şeyini an ve an takip edebilirsiniz.
  • İnternet üzerinden satış modülü ile müşterileriniz evinden güvenle bilet alabilir.
  • Google Analytics uyumu ile tüm internet satışlarını anında görebilirsiniz.
  • İnternet satışlarını google analytics arayüzünden bir çok analiz yapma imkanı

MİLBOSS ile Gözünüz Arkada Kalmasın...

Nasıl Kurulur ?

İndir linkinden programı indirip bilgisayarınıza kurunuz. Bilgisayar yeniden başladıkdan sonra ekrana Milboss hızlı başlat çubuğu ekrana gelicektir. Lisans numaranızı biliyorsanız. Hızlı başlat çubuğunda Milboss ' a Tıklayınız. Gelen Ekranda sağ üst köşeki lisans no ya çift tıklayınız. Gelen Ekrana lisans numaranızı yazıp tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Sık Karşılaşılan Sorunlar ve Giderilmesi

1 . Bağlan Düğmesine Basar Basmaz " HATA : " uyarısı : Aşağıdaki uyarıyı alıyorsanız bilgisayarınızın tarih ve saatini ayarlayınız.

2 . Güvenli Bağlantı Kuruluyor dan Sonra 10060 veya 10065 uyarısı : Eğer böyle bir uyarı alıyorsanız. İlk önce bilgisayarınızın internet bağlantısı olduğundan emin olunuz. Modeminizi kapatıp yeniden açınız. Adsl ve link (yada PPP) ışığının yandığından emin olunuz. Hala alıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Milboss,Online Bilet Satış Programı, Bilet Satış Otomasyon Sistemi,Online Otobüs Bilet Satış Porgramı
Bu sitedeki tüm içerik, görseller ve formlar SG Yazılım adına tescillidir. İzinsiz kullanılan tüm içerik için yasal takibat yapılacaktır.
GOOGLE, Google Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır. FACEBOOK, Facebook Inc. Şirketine ait bir Ticari Markadır.